ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Zdrowie, Medycyna

Podstawowe wiadomości na temat szałwii białej

Oddziaływanie oczyszczające białej szałwii zostało opisane pod linkiem goldenteacher.pl. Przede wszystkim kadzidła z tej rośliny używa się do oczyszczenia domu. Rekomendowane jest to przykładowo w czasie przeprowadzki. Należy zamknąć wszystkie drzwi i okna, a także palić preferowaną świecę. Liście białej szałwii powinny być umieszczone w ceramicznym, zrobionym ze szkła lub w glinianym naczyniu, będącym odpornym na ogień. Po podpalaniu pęku liści białej szałwii trzeba płomień ugasić oraz zostawić dymiące liście.

Następnie można zajmować się okadzaniem drzwi wejściowych a także pozostałych pomieszczeń. Po przeprowadzeniu rytuału należy zostawić szałwię białą w centralnej części mieszkania aż do momentu pełnego wypalenia się zioła. Na końcu zaś dom należy przewietrzyć. Przed tym jak szałwia biała będzie użyta, trzeba w całości mieszkanie dokładnie posprzątać. Należy rytuał robić w każdym pomieszczeniu domowym, poruszając się w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara. Z zastosowaniem szałwii można także oczyścić siebie.

W tym celu należy zaczynać od głowy, a skończyć na stopach. Jest to zalecane dla osób, które są zmęczone lub poczują się przytłoczone trudnościami. biała szałwia ma też wiele innych cech i można z niej przykładowo zaparzyć oczyszczającą herbatkę. Wystarczy zalać liście rośliny wodą przegotowaną. Analizy dowodzą, iż jedna herbata na dzień obniży poziom cukru we krwi, polepsza krążenie oraz jak najlepiej wpływa na pracę gruczołów odpowiedzialnych za wytwarzanie potu. Oddychanie naparami z białej szałwii bardzo dobrze oddziałuje na układ odpornościowy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY