ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Pozostałe

Informacje na temat bad tripu

Informacje w temacie złej podróży opublikowane są na portalu w bardzo korzystny sposób oraz wyczerpią one zagadnienie w całości. Z tego powodu jeżeli ktoś chce się lepiej zorientować, to ma gwarancję, że to może uzyskać. Bad trip to określenie na wywołujące przerażenie albo ciężkie doznania po spożywaniu substancji o działaniu psychoaktywnym. Najczęściej przeżycia te pojawiają się po psychodelikach. Mogą wtedy pojawić się: halucynacje albo napady lękowe różnego stopnia.

Często bad trip pojawia się u spożywających narkotyki, którzy nie posiadają sporo przygód związanych z konkretną substancją. Kiedy mają zaś sami w sobie napięcie emocjonalne związane z trudnościami dnia codziennego, to jest znacznie większe prawdopodobieństwo, że bezpośrednio u nich powstanie bad trip. Ponadto zjawisko to może być efektem niewłaściwego set and setting, a więc niewłaściwego ukierunkowania psychicznego, niekorzystnych okoliczności albo złego doświadczenia pod wpływem psychodelików. Set w takim wypadku wskazuje na kondycję psychiczną, nastrój, rozmyślania oraz plany, a setting to zestaw bodźców, jakie dostarczone są przez otoczenie.

Mogą one powstawać na równi od ludzi, jak i od miejsc. Z tego powodu, nie opłaca się przyjmować narkotyków, kiedy nie będziemy czuć się dobrze w danym otoczeniu. Jeżeli ktokolwiek zmaga się z jakimś, nawet najmniejszym niepokojem, to również powinien zastanowić się, czy nie przyjmować substancji w innym przedziale czasowym. Nie opłaca się bowiem ulegać presji większości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY