ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Pozostałe

Pierścionki z diamentem na indywidualne zamówienie

Ekskluzywnie prezentujące się pierścionki diamentowe proponowane przez QUEEN DIAMOND są chętnie dobierane przez konsumentki i klientów, jakim zależy na tym, by nabywać wyłącznie wywodzące się z branży jubilerskiej produkty imponującej wartości użytkowej. Każdy pierścionek z diamentem zrobiony jest ręcznie, przez doświadczonych złotników w unowocześnionej fabryce. Z tego powodu warto przyglądać się wszystkim projektom i wytypować ten model, jaki zmieści się w naszym budżecie oraz będzie odpowiadał naszym preferencjom co do tego, jak prezentuje się wizualnie.

Pierścionki takie dostępne są w przedziale cenowym od 2500 do 15 000 złotych. Można je też dobierać po masie diamentu umieszczonego w centrum. Pierścionki posiadają różne kształty oczek, od najprostszych po awangardowe, czyli można znaleźć coś w zakresie własnych preferencji albo osoby, której ten pierścionek zamierza się wręczyć, przykładowo w ramach pierścionka zaręczynowego.

Na każdym z pierścionków zrobionych z naturalnych diamentów umieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym umieszczonym z boku diamentu. Kupujący mogą również oczekiwać na darmowe grawerowanie i regulację rozmiaru pierścionka. Na pierścionki wskazanej firmy przyznana jest dożywotnia gwarancja. QUEEN DIAMOND to marka, jaka nie bez powodu znana jest nie tylko w Polsce, ale także na terenie Niemiec i otrzymała sporo rynkowych wyróżnień.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY