ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Dom, Ogród

Odkurzacze centralne – jakie są ich zalety i wady

Jednym z bardziej nowatorskich rozwiązań jeśli chodzi o sprzątanie są odkurzacze centralne beam. Co prawda od dawna używa ich branża hotelowa, to jednak dopiero niedawno zaczęły się one pojawiać w domach prywatnych. Z uwagi na swoje liczne zalety rozwiązanie takie wybierane jest przez wielu właścicieli, z tym że ze względów praktycznych najkorzystniej zaplanować jego wykonanie na etapie budowy domu.

Po pierwsze odkurzacze centralne zestawy są wygodne i praktyczne w czasie użytkowania. Nie trzeba martwić się plątaniną przewodów, dostępem do elektrycznego gniazdka czy też ciąganiem za sobą urządzenia. Wystarczy podłączyć elastyczną, lekką rurę w jednym z gniazd, żeby szybko i skutecznie wysprzątać co potrzeba.

Rury robocze najczęściej mają kilkumetrową długość, co bez problemów pozwala na wygodne dotarcie do każdego zakamarka. Kolejnym plusem, jaki mają odkurzacze centralne vacuflo, to wysoka wydajność. W porównaniu ze zwykłymi odkurzaczami ich moc jest kilkukrotnie większa, co przekłada się w bezpośredni sposób na wysoką skuteczność sprzątania. Producenci zwiększają jeszcze tę skuteczność poprzez zastosowanie bardzo wydajnych zestawów filtrów, które zatrzymują prawie sto procent zanieczyszczeń.

Dzięki temu odkurzacze centralne cyclovac świetnie sprawdzają się w domach, w których mieszkają osoby z alergiami, ponieważ umożliwiają skuteczną eliminację niepożądanych alergenów. Wielu posiadaczy doceni również z pewnością ciszę, bowiem takie odkurzacze działają praktycznie bezgłośnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY