ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Pozostałe

Skoki spadochronowe organizowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronem organizowane przez Strefę Skoków w tandemie z pilotem mają miejsce w całym kraju. Warto sprawdzić, w jakich miastach są proponowane, jakie są szczegółowe informacje a taka jaka jest cena za skok. Jeśli ktokolwiek zdecyduje się na skakanie ze spadochronem, to może natychmiastowo dowiedzieć się wszystkiego od pracowników firmy. Najważniejsze informacje podane są też na stronie www.

Skok spadochronem to zdarzenie nie do zestawienia z żadnym innego rodzaju i kiedy tylko klient ma takie życzenie, to powinien się zdecydować. Prędkość przekroczy wówczas dwieście kilometrów na godzinę. Można oglądać zapierające dech w piersiach krajobrazy, a także odczuć adrenalinę w najczystszej formie. Przede wszystkim zaś jest to świetna zabawa, jakiej bez wątpienia przez długi czas nie można zapominać. Najwyższe kwalifikacje instruktorów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w jakim pilot skacze wspólnie z klientem. W tandemie czasza przystosowana jest do dwóch osób. Pasażer jest natomiast doczepiony do spadochronu za pomocą specjalnie zaprojektowanej uprzęży mocującej. Skok wykonywany jest z wysokości trzech tysięcy do czterech tysięcy m, w zależności od miejsca, w jakim się odbywa.

Przed otwarciem spadochronu i przed tym jak zrealizowany jest skoki w tandemie gliwice pasażer jest na szkoleniu. Skok potrwa od 35 do 55 s. Spadochron główny otworzy się na wysokości tysiąc siedemset m, a później ma miejsce szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej pięć do dziesięciu m. Klient ma wówczas szansę do spróbowania osobistego sterowania przelotu ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY