ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Zdrowie, Medycyna

Nowoczesne narzędzia diamentowe i maszyny do cięcia betonu wykorzystywane przez pracowników z zakładu EL – JOT

Metoda diamentowa stosowana do wykonywania cięć w betonie stosowana jest przez zakład EL – JOT. Ze względu na to że jest to metoda bardzo efektywna, to wszystkie wiercenie w betonie na sucho realizowane są sprawnie, schludnie oraz z jak największą dokładnością. Z wykorzystaniem takiej techniki odwierty mogą zostać wykonane na sucho oraz na mokro, w obszernym obrębie średnic odwiertowych. Standardowo pracownicy wykonują odwierty do jednego m. Jeżeli klient zgłosi zapotrzebowanie na zrobienie dużego odwiertu, to technika pracy przystosowana pozostaje na spersonalizowanych zasadach.

Wiercenie techniką diamentową na sucho często dobierane jest wtedy, kiedy budowa jest już zakończona, ale trzeba się dostawać pod warstwę betonu. Zamówienia dotyczą wówczas: wzięcia próbek z gruntu, wykonywania otworów w stropach i w ścianach betonowych, wykonania przewiertów klimatyzacyjnych, wykonywania przewiertów przy przebudowaniu obiektów, przygotowywania otworu pod kotwy w fundamentach oraz pomiarów grubości elementu wykonanego z betonu.

Obróbka betonu w innowacyjny sposób pozwala na szybkie tempo pracy i nie domaga się angażowania dodatkowego pracownika. Urządzenia diamentowe marki MAXIMA przebijają się przez beton bez żadnego kłopotu, nie wywołując pojawienia się pyłu. Wycena dla każdego zlecenia ustalona jest na indywidualnych zasadach. Zleceniodawcy, jacy się tu zapisują mają możliwość liczyć na pocięcie i wywiercenie w betonie na sucho oraz na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY