ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Pozostałe

Sportowe felgi – czy warto kupować do swojego auta

Różnych możliwości na poprawę wyglądu zewnętrznego posiadanego auta jest wiele. Jeśli ktoś jest niezadowolony z tego, co dostał na wyposażeniu fabrycznym, to może bez żadnych problemów dokupić sporo rozmaitych akcesoriów. A jednymi z najchętniej wybieranych są felgi JR Wheels, które cieszą się ogromną popularnością pośród osób zajmujących się tuningiem. Trudno się temu zresztą dziwić, bowiem ten polski wytwórca dysponuje bardzo szeroką ofertą felg do większości marek.

Oferowane przez niego felgi są produkowane z lekkiego aluminium, co gwarantuje wysoki poziom wytrzymałości, a równocześnie elegancki wygląd. Poza tym takie felgi mogą być pomalowane na wiele kolorów, co dodatkowo zwiększa możliwości przy tuningowaniu. Tego typu tuning to stosunkowo niedrogie rozwiązanie, a potrafi niesamowicie zmienić wygląd samochodu. Posiadacze aut często decydują się przy wymianie felg także na niskoprofilowe opony. Taki zestaw powinien polepszyć jezdne właściwości, a jednocześnie nadaje pojazdowi agresywnego, sportowego charakteru, wobec którego nikt obojętnie nie przejdzie.

Przy założeniu że felgi concaver dobrze się dobierze, a o wbrew pozorom wcale do łatwych rzeczy nie należy. Po pierwsze dla klientów sporym wyzwaniem będzie ogromny wybór felg, które są oferowane w sklepach internetowych i stacjonarnych. Różne wzory i konstrukcje, łącznie ze szprychowymi, wiele kolorów i wielkości to czasami długie godziny czy dni na szukanie. Zwłaszcza że nie do wszystkich modeli wszystkie superlekkie felgi SL02 będą się nadawać. Niektóre kultowe auta tuninguje się bowiem od wielu lat, i w tym czasie utrwalone zostały jakieś kanony. I jeżeli ktoś takim autem dysponuje, to pewnych rzeczy po prostu mu nie wypada założyć.

Dodatkowo pamiętać należy, aby kształt felg dobrać do rodzaju pojazdu, ponieważ nie w każdym przypadku całość dobrze będzie wyglądać. Bardzo przydatne będą w tym celu rozmaite narzędzia do wizualizacji, przy pomocy jakich zobaczyć będzie można jak znaleziony model felg będzie się prezentował z samochodem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY