Edukacja

PROFIXIT: profesjonalny serwis konsol Xbox oraz Playstation

PROFIXIT gwarantuje rzetelną naprawę konsol Xbox oraz Playstation. Miłośnicy grania, posiadający któryś z tych modeli mogą więc skierować się do serwisu, w celu reparacji. Nie muszą mieszkać w Zielonej Górze, by zrobić użytek z takiego świadczenia, co jest kolejnym udogodnieniem, bo wystarczy, iż prześlą za pośrednictwem firmy kurierskiej lub paczkomatem swój sprzęt. Kiedy chodzi o serwis konsoli xbox to naprawom podlegają usterki we wszystkich modelach od producenta Microsoft: Xbox, Xbox 360, One, One S, One S All – Digital, One X, One Series S i One Series X.

Najczęstszą z podejmowanych napraw jest zmiana lasera, gdyż, kiedy ciężko jest uruchomić konsolę, ponieważ kiedy popsuty jest laser, to konsola nie odczyta płyty. W wielu przypadkach także, kiedy nawet gra się uruchomi, to zacina się. Zmiana napędu Blue – Ray to kolejna ze zwykle realizowanych napraw. Jeżeli klient serwisu nie potrafi włożyć płyty do napędu, to wówczas konieczna jest naprawa napędu w całości. Jeśli w czasie grania gracz spostrzeże barwne pasy na monitorze, to potrzebny jest reballing układu. W wypadku, gdy konsola chodzi głośniej, to technicy najczęściej zalecają wyczyszczenie a także wymianę past termoprzewodzących.

Oczywiście, zależnie od faktu, z czym skieruje się zleceniodawca, wykonywane też są innego rodzaju naprawy. Każde ze zleceń potraktowane jest na równi indywidualnie, jak i priorytetowo. Dotyczy to też świadczenia takiego jak naprawa konsoli playstation, a więc posiadacze tych konsol także będą usatysfakcjonowani, gdy zdecydują się na korzystanie ze świadczeń PROXIFIT. Naprawa odnosi się do różnych modeli konsoli od marki SONY. W pierwszej kolejności technicy nabierają pewności, czy nie wystarczy jedynie precyzyjnie oczyścić laptop. Jeśli natomiast okazuje się, iż potrzebna jest większa naprawa, to również się jej podejmują. Klienci są informowani o diagnostyce oraz kosztach i dopiero na podstawie tych wiadomości zadecydują, czy zamierzają korzystać ze świadczeń wskazanej firmy.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY