ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Biznes, Finanse

Usługi z gałęzi różnych dziedzin prawniczych

Usługi z gałęzi różnych dyscyplin prawniczych oferuje adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek. Wyjątkowo istotne jest to, że poza poradnictwem adwokat zajmuje się również reprezentacją zleceniodawców w rozprawach. Przykładowo, interesanci prywatni mogą oczekiwać na reprezentowanie w sprawach powiązanych z: rozpadem związku małżeńskiego, separacją, alimentami, opiekowaniem się dziećmi, przysposobieniem, władzą rodzicielską, podziałem majątku, czy kwestiami powiązanymi ze stosowaniem przemocy w rodzinie. Adwokat Tarnów podchodzi do wszystkich klientów rzetelnie, angażując się oraz empatycznie. W pierwszej kolejności obeznaje się ze sprawą klienta, a potem interpretuje ją z wzięciem pod wzgląd konkretnych przepisów prawa.

Zlecenia są przez nią traktowane w sposób indywidualny, a procedura działania jest dostosowana do potrzeb klienta. Dlatego tak znacząca jest pierwsza konsultacja. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek jest osobą dokładną, czyli zajmie się także przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji dla wszystkich spraw, wypełniając akta regularnie. Obszar usług prawniczych, z których można korzystać u adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek obejmie: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości oraz prawo pracy. Do biura w Tarnowie kierują się zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Udzielanie rad z obszaru prawa rodzinnego i małżeńskiego to usługa bardzo często wybierana.

Głównie jest to doradztwo w sprawach powiązanych z rozwodem, separacją, rozdziałem dorobku oraz alimentami. Oczywiście, odbywa się także reprezentacja interesantów w sprawach o separację i o rozwód, a także w celu wyznaczenia opieki nad dziećmi, władzy rodzicielskiej, bądź adopcji. Klienci, którzy dotychczas zdecydowali się skorzystać z usług są zadowoleni, a biuro adwokat Tarnów ma tylko pozytywne opinie.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY