Moda, Uroda

Paski wybielające – jak je stosować i czy są bezpieczne

Osoby, którym się marzą idealnie białe zęby do wyboru mają parę różnych możliwości. Przede wszystkim zacząć trzeba od rezygnacji z palenia papierosów oraz nieodpowiedniej diety, gdyż są to podstawowe czynniki które przyczyniają się do powstawania nieładnych przebarwień. Ale jeśli już będzie już miał żółte zęby, to nawet jeśli wprowadzi różne zmiany to i tak kolor sam nie zejdzie. Dlatego też dużą popularnością cieszą się zabiegi wybielania, wykonywane przez profesjonalne gabinety stomatologiczne. Efekty tego typu zabiegów są na długi okres czasu, lecz liczyć się trzeba z dość dużym wydatkiem. Kolejną możliwością, dużo mniej kosztowną i możliwą do zrobienia w domu, są paski wybielające. W ostatnich czasach zaczęły się one cieszyć dużą popularnością, również z uwagi na swoje ceny.

Takie paski kupić bowiem można we wszystkich aptekach i wielu internetowych sklepach, a cenowo naprawdę dobrze wychodzą. Jeśli ktoś planuje dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie, to w wyszukiwarce może podać hasło crest 3d white, a później przejrzeć otrzymane strony. Tego typu informacje przydają się bardzo, jeżeli ktoś rzeczywiście decydował się będzie na zrobienie takiego zabiegu. Tak naprawdę stosunkowo rzadko występują przy nim jakieś poważniejsze skutki uboczne, ale należy i tak zachować odpowiednią ostrożność przy nakładaniu pasków. Zawierają one bowiem silne chemiczne związki, typu nadtlenek karbamidu albo nadtlenek wodoru.

Substancje te po wniknięciu w strukturę zęba dają efekt wybielania, lecz w zetknięciu z miękkimi tkankami mogą wywołać podrażnienia. Z tego też powodu w czasie przykładania pasków należy uważać, aby możliwie jak najmniej dotykały one dziąseł i języka, tak żeby ograniczyć ryzyko ich podrażnienia. Jeśli ktoś nie będzie pewny co do stanu zębów i tego, czy będą się one nadawać do takiego wybielania, to omówić to powinien ze swoim dentystą. Przy nakładaniu niezwykle ważne także też to, aby paski odpowiednio przylegały do powierzchni zębów. Jeżeli tak nie będzie, to niektóre części zęba nie zostaną odpowiednio wybielone i może to być jednak widać.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY